RSK seizoen 2016-2017 succesvol verlopen

29/11/16

Op 26 en 27 november vonden de Regio Senioren Kampioenschappen van het seizoen 2016/2017 plaats.

Het toernooi werd voor het eerst gehouden in Spijkenisse, georganiseerd door BC De Ritte Spijkenisse.

Het toernooi was met 164 spelers goed bezet. Categorie 8 had wat minder inschrijvingen, de overige categorieën waren redelijk tot goed gevuld.
Twee dagen lang was er topbadminton te zien van spelers die in Zuid-West verbonden zijn aan een vereniging.
Opvallend is dat ook veel talentvolle jeugd deelneemt aan dit seniorentoernooi.

Op zondag werd de prijsuitreiking gedaan door Wethouder Hamerslag van de gemeente Nissewaard waar Spijkenisse onder valt.

Badminton Nederland regio Zuid-West feliciteert de winnaars van het RSK seizoen 2016-2017.

De winnaars op een rij:

Categorie 1 Mannen Enkel
1. Michiel Kruijt (links)
2. Alex Vlaar (rechts)


Categorie 1 Vrouwen Enkel
1. Daphne Jansen
2. Alyssa Tirtosentono (niet op de foto)


Categorie 1 Mannen Dubbel
1. Jim Middelburg / Alex Vlaar (rechts)
2. Michiel Kruijt / Thomas Wijers (links)


Categorie 1 Vrouwen Dubbel
1. Alyssa Tirtosentono / Veerle Wijers (rechts, Alyssa niet op de foto)
2. Myke Halkema / Talat van Nispen (links)


Categorie 1 Gemengd Dubbel
1. Michiel Kruijt / Veerle Wijers

2. Tim van Nieuwkerk / Myke Halkema


Categorie 4 Mannen Enkel
1. Rinse Luidinga (links)
2. Daan van Klink (rechts)


Categorie 4 Vrouwen Enkel
1. Jaymie Laurens (links)
2. Mieke Tap (rechts)


Categorie 4 Mannen Dubbel
1. Nick Bus / Vincent Hoogendoorn (rechts)
2. Armand van Leen / Andreas Pohan Simandjuntak (links)


Categorie 4 Vrouwen Dubbel
1. Linda Janssen / Kimberly Vierling
2. Michelle Langstraat / Mieke Tap


Categorie 4 Gemengd Dubbel
1. Nick Bus / Mieke Tap (rechts)
2. Rinse Luidinga / Kayleigh Bondt (links)


Categorie 6 Mannen Enkel
1. Bas Dissel
2. Mark Groenendijk


Categorie 6 Vrouwen Enkel
1. Marit Tiegelaar (rechts)
2. Karlijn van der Lee (links)


Categorie 6 Mannen Dubbel
1. Bas Dissel / Joost Ridder (links)
2. Wilfred van Duijne / Mark Vierbergen-Kipuw (rechts)


Categorie 6 Vrouwen Dubbel

1. Karlijn van der Lee / Mara Lemmens (links)
2. Mirthe van Dijk / Iris van Vlijmen (rechts)


Categorie 6 Gemengd Dubbel
1. Colin Schouten / Marit Tiegelaar (koppel links)


2. Stefan Klein / Chantal van Wanum


Categorie 8 Mannen Enkel
1. Colin van Woestijne
2. Peter Reiniers


Categorie 8 Vrouwen Enkel
1. Claudia Huster

2. Renée van Dorp
(geen foto beschikbaar)

Categorie 8 Mannen Dubbel
1. Leon van den Berg / Audrius Petravicius (links)
2. Patrick Anderson / Friso Mulder (rechts)


Categorie 8 Vrouwen Dubbel
1. Roswitha Kazic-Koliloedjoer / Kim Roest

2. Monique Egbers / Monique Klerx


Categorie 8 Gemengd Dubbel
1. Friso Mulder / Kim Roest

2. R Dries / Monique Egbers