Slottoernooi DPC en SCN 2018

20/06/18

De belangstelling voor het slottoernooi van de beide circuits in regio Noord, Drie Provincien Circuit en Senioren Circuit Noord, was helaas wat minder dan vorig jaar. De groep Onder 19 was helemaal niet aanwezig en ook een aantal andere onderdelen gingen niet door wegens te weinig deelnemers.

Ondanks het wat mindere aantal deelnemers hebben we toch kunnen genieten van vele spannende wedstrijden. Bijna een derde van de gespeelde partijen werden in 3 games beslist en veel games eindigden niet bij 21 maar moesten nog door tot een verschil van 2 punten was bereikt.
Hieronder de winnaars en runner-ups in de verschillende onderdelen:

Enkel onder 11 (gemengd 5 jongens en 1 meisje)
In de finale won Quinten Annema van BC Drachten met 21-15 en 21-14 van Nienke van Gasteren van BV Nijeveen.

Meisjes Enkel onder 13
Hier wint Tess Wierenga van BC GO! van Sjorske Pont van BC Raal ‘m met 21-10 en 21-9

Jongens Enkel onder 13
In deze poule werd Wesley Anderson van Smash Hoogeveen eerste en Colin Waarts van BC Drachten tweede.

Jongens Enkel onder 15
Hier weer 2 poules met een finale welke door Hidde Hallema van Leeuwrder BC met 21-16, 16-21 en 21-15 werd gewonnen van Marco Kruys van SV Meteoor.

Meisjes Enkel onder 17
Hier werd de finale gewonnen door Marit Zwart van BC Drachten van Iza Steffers ook van BC Drachten met 21-15 en 21-18.

Jongens Enkel onder 17

Ook hier stond Hidde Hallema van Leeuwrder BC in de finale maar moest met 21-17 en 21-9 zijn meerder erkennen in Jarne Oosterbrug van BV Nijeveen.

Dames Enkel categorie 4

In deze poule werd Imke Klopstra van BC GO! eerste voor Martine Beers van Leeuwarder BC.

Heren Enkel categorie 4

Hier wist Ewan Zwart van BC Drachten in de finale te winnen van Victor Ching van SV Griffioen ’76 met 26-24, 14-21 en 22-20

Herendubbel categorie 4

De poule werd gewonnen door Marc en Victor Ching van SV Griffioen ’76 voor Loic de Leeuw en Reitse Terpstra van BC GO!

Gemengddubbel categorie 4

Ook in deze poule gingen de heren de Leeuw en Terpstrra voor de prijzen. Loic de Leeuw met Nannie Bolt van BC GO! gingen hier met de eerste prijs naar huis en Reitse Terpstra moest samen met Chantal Tiekstra van BC Drachten genoegen nemen met de tweede prijs.

Heren Enkel categorie 6

De finale in dit onderdeel was ook weer heel spannend en werd na een lange partij gewonnen door Twan Damhof van BCGO!, hij was met 21-19, 18-21 en 21-11 te sterk voor Jonathan den Boon van BV Smash Hoogeveen

Damesdubbel categorie 6

In deze poule werden Anouk Bollen van BV Smash Hoogeveen en Laura Nijhuis van GSBC AMOR eerste voor Verena Mol en en Demi van der Veen beiden van BV Smash Hoogeveen.

Gemengddubbel categorie 6

In deze poule werden Jonathan den Boon en Isa Logtenberg van BV Smash Hoogeveen dankzij een beter gamegemiddelde eerste voor Sjors Bijlsma en Iris de Vries van Leeuwarder BC.

Geheel volgens planning kon rond 18:30 uur het toernooi worden afgesloten met de prijsuitreiking.

Klik hier om de details van het toernooi op toernooi.nl te bekijken.

Hier kun je de foto's gemaakt door Albert van Klinken, waarvoor onzr deank< bekijken.